FC Steaua anunta faptul ca luni, 12 noiembrie, vor fi vandute biletele pentru partida cu Dinamo, contand pentru etapa a 16-a a Ligii 1, care se va desfasura pe 24.11.2007, ora 20:30, pe stadionul "Steaua".
Biletele vor fi vandute atat on-line, prin reteaua http://www.bilet.ro/acasa/ si prin intermediul site-ului http://www.bilete.ro/, cat si la cele 30 de case de bilete ale Stadionului ,,Steaua".
Luni, 19 noiembrie - Sambata, 24 noiembrie 14:00 - 18:00
Preturile tichetelor de acces sunt urmatoarele:
FOTOLII - 100 lei
TRIBUNA 0 - 50 lei
TRIBUNA I - 20 lei
TRIBUNA II - 10 lei
PELUZE - 5 lei
Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.
SteauaFC.com
