Cred ca este o intrebare pe care ne-o punem toti stelistii.Dupa destul de multe meciuri slabe ale lui Dica ar cam trebui sa vina si o perioada mai buna dar asta numai el stie.
Una peste alta cred ca si-a cam spalat pacatele cu acest gol cel putin asta e parerea mea.Sper sa inceapa sa joace cum o facea atunci cand a venit la Steaua.
