FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

S-a trezit Dica sau doar ne amageste?

kyd11.04.2005 16:29

Cred ca este o intrebare pe care ne-o punem toti stelistii.Dupa destul de multe meciuri slabe ale lui Dica ar cam trebui sa vina si o perioada mai buna dar asta numai el stie.

Una peste alta cred ca si-a cam spalat pacatele cu acest gol cel putin asta e parerea mea.Sper sa inceapa sa joace cum o facea atunci cand a venit la Steaua.

Nero11.04.2005 17:50

Se zice ca nu se face primavara numai cu o floare. Dica e pe drumul bun, dar mai trebuie sa si confirme. Parerea mea. Oricum, felicitari Dica pentru reusita si la mai multe :)

dbd12.04.2005 03:09

sa-l vedem cu Rapid...interesant topic ...am vrut si eu sa-l bag...dar mi-ai luat-o inainte...

nu pot sa spun nimik dupa doar un meci bun ...

Motanu D12.04.2005 21:53

Ma numar printre cei care l-au contestat cel mai mult pe Dica in cadrul acestui site. Mai mult, am pus in discutie ramanerea acestuia la Steaua si chiar valoarea lui fotbalistica.

Cred insa ca in acest meci, Dica ne-a oferit multora raspunsul... E clar, Dica e un fotbalist de moral. Sunt sigur ca va face spectacol cu Rapidul...

Apropo, Dica varf si Oprita mijlocas... cine ar fi crezut asta vara...

kyd13.04.2005 08:14

din partea mea Dica poate sa fie si portar atata timp cat o sa dea goluri.

Hai sa mai dea unu cu Rapid.

dbd13.04.2005 12:56

eu nu am nevoie sa dea neaparat el un gol...dar sa joace super !

horse3713.04.2005 19:17

subscriu ideii ca Dica este un jucator de moral. dupa meciul incheiat cu rapid Dica nu a excelat ba din contra, multe pase gresite si fara viziune. dar daca-i dai gol lui Dinamo multe se pot ierta.

dbd14.04.2005 06:41

da se pae ca ne amagea...are momente cand e bun ( dar mai rare ) si are momente cand e ...vai de mama lui ...

elvis14.04.2005 06:52

Poate ar tb sa plece vreo 3 saptamani la arabi 8)

dbd14.04.2005 07:03

sa vina aici la mine !

Da_rude14.04.2005 18:19

Cred ca oricine ar fi dat gol din pozitia aia...era simplu..oricum ma bucur pentru el!!!Dar sa fim realishti..Dica nu da mai mult de 3-4 pase bune pe meci e incredibil...efectiv nu poate nu pot sa inteleg ce se intampla cu el...eu unu nu inteleg....poate joaca mai bine varf...in orice caz sper ca golul care la dat cu Dinamo sa-l trezeasca odata ca altfel nu se mai poate!!

dbd15.04.2005 05:04

si noi speram...dar el pe ce posty joaca ? si mie mi se pare ca ar juca mult mai bine atacant !

kyd15.04.2005 07:18

Pai daca mai imi aduc bine aminte el cand a venit la Steaua juca mai mult atacant dar in momentul de fata nici el nu cred ca stie pe ce post mai joaca.

dbd15.04.2005 15:43

e clar...dak nu stie pe ce post joaca...o fi libero !

alex ripper15.04.2005 19:17

cred ca cel mai bine ar juca in divizia c sau pe banca de rezerve.

dbd16.04.2005 12:01

si dak zici tu ca o fii asa atunci sa nu fii jucat nici in meciul cu Dinamo !?

dbd18.04.2005 07:17

Buey s-a trezit pustiul din rolul principal al acestui subiect, Dica ! Joaca mai bine atacant ! BV Dica ! Ti-ne-o tot asa !

adriana1518.04.2005 07:49

si eu cred ca s-a trezit si sper sa nu mai adoarma

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

elvis18.04.2005 12:27

A fost omul potrivit la locul potrivit dar nu cred ca si-a revenit. Inca inoata pe teren.

Sper sa ma insel ca si in cazul Neaga. 8)

adriana1518.04.2005 15:07

este bine ca are noroc si sta la locul potrivit

kyd18.04.2005 16:52

Dica un gol la 2 meciuri e destul de bine.

Sa o tina tot asa si tinand cont ca Oprita ar putea absenta to acest retur cred ca Dica va mai avea multe sanse sa dea gol.

dbd18.04.2005 17:42

da Dica tre sa fie atent ca era sa nu sa puna golul pe care l-a dat din motiv de offside ! dar a procedat bine si s-a dat cu piciorul inapoi...cred ca stiti poveste ...oricum tine-o tot asa Dica !