Cei care au fost p stadion stiu dc spun asta....chemat d suporterii lu` Dinamo sa injure Steaua,stelea a refuzat...lucru care dovedeste k Stelica e un om d caracter care nu uita k a jucat la cea mai buna echipa din Europa D est....iar acesti suporteri dinamovosti au vazut alt meci..dupa parerea lor galeria lor a facut legea 90 d min p Ghencea..=))))...PENIBIL !!!! bv ARmatra Ultra bv Vacarm....bv Steaua
