FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Respect Stelica !!!!

I.N.Money11.04.2005 13:27

Cei care au fost p stadion stiu dc spun asta....chemat d suporterii lu` Dinamo sa injure Steaua,stelea a refuzat...lucru care dovedeste k Stelica e un om d caracter care nu uita k a jucat la cea mai buna echipa din Europa D est....iar acesti suporteri dinamovosti au vazut alt meci..dupa parerea lor galeria lor a facut legea 90 d min p Ghencea..=))))...PENIBIL !!!! bv ARmatra Ultra bv Vacarm....bv Steaua

elvis11.04.2005 14:49

Respect Stelea!

Era pacat sa-si incheie cariera penibil(vezi Popescu).

Si, daca ma gandesc mai bine, cu Peluza Nord nu era tocmai in relatii bune si totusi a avut respect fata de Steaua, situatie total opusa in cazul jegului de Aliuta...

Ma mai fortez putin si realizez ca nici un caine n-a latrat impotriva Stelei, cum de obicei se intampla in groapa.