FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De astazi, fcsteaua.ro/video

fcsteaua.ro13.11.2007 11:46

In dorinta de a va face cat mai placuta vizita pe fcsteaua.ro, astazi lansam http://www.fcsteaua.ro/video, un sistem de vizualizare, adaugare si cautare de filme, montaje, rezumate din colectia fcsteaua.ro.

 

Venim astfel in intampinarea tuturor celor care ne-au spus ca pot contribui cu materiale proprii la fcsteaua.ro si ii invitam sa le posteze cu incredere.

 

Mentionam ca sistemul este la debut si pentru inceput e posibil sa existe mici deficiente pe care le vom remedia pe masura ce ne vor fi semnalate.

 

http://www.fcsteaua.ro/video
SteauaToronto13.11.2007 20:28

SUPERB !

novac13.11.2007 21:37

Super tare ideea. Bravo again, si daca i-mi permiteti o sugestie, structurati video-urile dupa diferite criterii: meciurile Stelei, nationalei, fosti jucatori..etc. Deja sunt multe pagini si informatia este greu de urmarit si gasit.

 

Am vazut pentru prima data materialul filmat la petrecerea pentru 60 ani de la infiintare (pg.3), petrecere sponsorizata si realizata de AISS. Super eveniment! Cea mai buna promovare pentru asociatie si de departe cel mai reprezentativ eveniment realizat de ei. Materialul video (scurtat si prelucrat putin) merita pus pe prima pagina a site-ului pe post de promotor al AISS. Nu o sa faca nimeni, indiferent de suma, un clip de promovare mai convingator si mai penetrant decat acest material. Folositi-l!

George Stan13.11.2007 22:14

Mutmim de sugestii. Da, videoclip-urile vor fi etichetate cu diverse categorii iar cel cu petrecerea AISS va fi la loc de cinste pe AISS.ro :)

LanDSharK15.11.2007 16:00

in sfarshit.e foarte bine venita sectiunea !!! pace. :happy: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

alina nechita18.11.2007 11:24

cea mai tare idee....felicitari celui care a avut ideea asta

para20.11.2007 07:34

e foarte bn!o sa fie cel mai tare site!Felicitari! :steagcruce: