FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

It & C Freaks

JusT-Me111.11.2007 19:04

Salutari,

Te invitam pe siteul www.itcfreak.com & forumul www.itcfreak.com/forums (pentru discutii)

Siteul este inca sub constructii, insa incurand vor aparea stiri de nu vei avea timp sa le citesti :)

Forumul este complet finalizat, si a fost lansat ieri... cateva statistici de pe forum(in 2 zile de activitate) :

Total posts 346 • Total topics 71 • Total members 17 !

Te invitam si pe tine , intr-un site de gaming care are gandul de a deveni mare!

Pe viitor posibil sa avem si un server de counter-strike 1.6, dedicat desigur, pentru userii IT & C Freak.

Se cauta moderatori(experti in gaming) care sa scrie reviews & previews !

 

Multumim,

Echipa IT & C Freak !

fane_casieru'11.11.2007 19:05

Am si io` vreo sansa la voi acolo ???....sau lasa....

Dragoshel11.11.2007 19:10

1. Se inarca SUPER GREU(cel putin la mine)

2.Sectiunea Descarcari pune poze cu ce puneti la downloadat, sa vada omu ce ia de la voi.

3.Informatie putina despre fiecare"produs", despre care scrieti.Ceva poze cu jocu, filmulete....

4.Un buton ceva care sa ma duce spre forum??? Iar pe forum puneti macar 1 topic, cu un mesaj in el, ca altfel este facut degeaba.

5.Mai aveti muuuuuuuuuuult de munca la acest site/forum.