FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

gol Steaua

adriana1510.04.2005 17:27

in minutul 10 Steaua a inscris prin Dica

acum astept sa vad si mai multe goluri

adriana1510.04.2005 18:05

s-a terminat prima repriza

sper sa ramana tot 0 pentru Dinamo

adriana1510.04.2005 19:45

Steaua-Dinamo

1-0

ADRIAN PACURAR11.04.2005 11:06

ce mai victorie pe toate planurile.

dbd11.04.2005 15:31

felicitari ca ai stat si ai anuntat...

felicitari echipei ! bv !

reddog21.04.2005 20:12

Mare scofala. Un gol si game over. Stilul italienesc al lui Zenga si-a cam pus amprenta pe jocul Stelei, nimic la capitolul spectacol, ati inchis bine, am ratat si noi...asta e. Viata merge inainte. FORZA Dinamo!!!!!!!!

Alexandru21.04.2005 20:27

cu Lucescu la echipaaaaa, nici da Milan nu ti-e fricaaaa aaaaaaa aaaaaa...

 

scuze, dar ascultam melodia si nu m-am putut abtine :lol:

 

reddog, bine-ar fi sa castigam noi campionatul asa, in stil italienesc, decat sa-l fure Borcea in stil romanesc. pe urma ne descurcam noi in europa... ca sa aiba si el la ce sa se uite la TV ;)

 

chiar daca e urat tipu, io pun baza mult pa lupuuu uuu :D

reddog21.04.2005 20:41

Mai aveti pana la 22, Alexandru (e si The Great?), trebuie sa mai luptati. Daca tu spui ca anul trecut Dinamo a castigat prin mai stiu eu ce mijloace neortodoxe, nu prea stii multe. :evil:

Alexandru21.04.2005 20:56

pai da... as vrea sa stiu mai multe ! dar le tine Borcea doar pentru el, doar nu e tamp :) e doar hot.

 

p.s. Alexandru cel bun 8)

dbd22.04.2005 12:44

hahaha...cate ascunde Borcea ... mie mi-ar fi rusine cu unu ca el...dar tin sa va felicit cainilor ... ati dat afara jandarmii din stadion ...dar printr-o metoda prin care ati demonstrat ca nu sunteti caini pana la moarte !

reddog24.04.2005 21:04

Cum adica nu suntem caini pana la moarte? Care e legatura cu jandarmii?

misha28.04.2005 09:55
...dar tin sa va felicit cainilor ... ati dat afara jandarmii din stadion ...dar printr-o metoda prin care ati demonstrat ca nu sunteti caini pana la moarte !

 

ce-ai vrut sa spui prin asta

Nero28.04.2005 11:16

Cred ca s-a referit la protestul galeriei, care zicea ca nu mai vine pe stadion cat timp sunt jandarmi pe-acolo (in mare, asta era ideea). Insa procedand astfel, priveaza echipa de suportul lor, deci n-ar fi chiar cea mai indicata metoda, de unde si

dar printr-o metoda prin care ati demonstrat ca nu sunteti caini pana la moarte !

 

Interpretarea mea, gresesc cumva, dracula? :?