1. Felicitari echipei (de moderatori, admini si it-sti ) pentru job-ul bun pe care il presteaza. Eu i-am vazut imediat dupa meciul cu Sevilla foarte activi pe multe pagini citind, curatind "mizerii" si corectand ... supararile oamenilor. Mentinerea unui nivel civilizat al discutiilor este unul din motivele pozitiei fruntase in ranking site-urilor. Este multa munca si din pacate nu prea am vazut cuvinte bune ref. la asta. Dupa meciuri noi ne spunem supararile si ne descarcam prin doua trei postari iar ei trebuie sa-si bea berea cu ochii in ce au pus altii pe forum, sa corecteze si eventual sa mai si raspunda acuzatiilor celor atinsi.
2. Felicitari echipei si pentru ca acest loc 7 este extraordinar judecand dupa statutul celor depasiti (copii GSP-ului, firme de pariuri si cluburi sportive), dupa fondurile pe care acestia le au la dispozitie si posibilitatile enorme pe care le au pentru publicitatea adreselor lor de web.
Felicitari si la mai mare.