Azi e ziua in care din nou jucam cel mai important meci al campionatului cu eternii rivali de la Dinamo. Putinii caini care se anunta in Ghencea nu trebuie sa se auda...chiar daca Dinamo o sa aiba marea placere de a conduce la un moment dat cu 1-0 , ceea ce este putin probabil. HAI Steaua < UNICII CAMPIONI >
