FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Eternii rivali !

Grinch10.04.2005 06:50

Azi e ziua in care din nou jucam cel mai important meci al campionatului cu eternii rivali de la Dinamo. Putinii caini care se anunta in Ghencea nu trebuie sa se auda...chiar daca Dinamo o sa aiba marea placere de a conduce la un moment dat cu 1-0 , ceea ce este putin probabil. HAI Steaua < UNICII CAMPIONI >

So bored!10.04.2005 10:08
Azi e ziua in care din nou jucam cel mai important meci al campionatului cu eternii rivali de la Dinamo. Putinii caini care se anunta in Ghencea nu trebuie sa se auda...chiar daca Dinamo o sa aiba marea placere de a conduce la un moment dat cu 1-0 , ceea ce este putin probabil. HAI Steaua < UNICII CAMPIONI >

un vechi proverb romanesc suna cam asa"nu zi hop pana nu sari gardu.".

elvis10.04.2005 10:23

Hai Steaua!

dbd10.04.2005 11:53

fiti sigur ca vom castiga ! Forza Steaua !

adriana1510.04.2005 12:09

la anul vor spune catelusii ca au trecut 16 ani de cand nu ne-au mai batut in Ghencea.........................................................si tot asa vor trece anii lui Dinamo fara sa ne bata in Ghencea :lol: :lol: :lol:

dbd10.04.2005 12:14

da si sper sa apuc vremea cand vor zice ca nu i-am mai batut pe stelisti in Ghencea de 35 de ani iar in groapa de 25 de ani ~!

adriana1510.04.2005 12:21

si eu sper

sorin_77710.04.2005 20:14

Nu avem rivali in acest an. Topicul trebuia sa aiba numele: "Eterna umilinta" :lol:

Si miercuri noi vom avea 7 puncte avans si caini afara si din cupa.

ovimax11.04.2005 08:14

n-am avut deloc emotii la meciul asta pentru ca n-am avut cu cine juca.a fost mai mult un antrenament ceva decat derby.n-a ramas decat traditia meciurilor astora ca la valoarea noastra nu mai e derby cand jucam cu astia.acum javrutele isi ling ranile si-si fac curaj unul altuia bietii de ei.nimic mai patetic decat niste catelusi care s uita cu ochii plini d jale la cei mari care s bucura in legea lor.credeam ca au inteles pana acu si ca s-au resemnat,dar ei persista saracii,au vointa,ca altceva nu.

dbd11.04.2005 15:15

eu am avut de mi-a crecut si febra...pentru ca ne-am retras dupa acel gol n-am mai atacat !?