FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs fãrã câștigãtori

fcsteaua.ro10.11.2007 13:49

Premierã neplãcutã pentru concursul sãptãmânal organizat de Asociația Independentã a Suporterilor Steliști. Cele 3 bilete la tribuna a doua pentru meciul Steaua - Universitatea Craiova au rãmas fãrã destinatari.

 

Atmosfera generalã în care se zbate Campioana noastrã, dublatã și de vremea foarte neprielnicã din București, au fãcut ca la concursul de culturã generalã stelistã sã participe un singur suporter. În plus, acesta n-a putut fi contactat, nerãspunzând la numãrul de telefon indicat.

 

El a rãspuns corect la cele douã întrebãri ale concursului:

 

1. Cine a înscris golurile Stelei în victoria din 1999, 2-1 pe terenul Universitãții Craiova, produsã prin douã goluri în minutele 89 și 90?

 

Rãspuns corect: Cristian Ciocoiu și Ionel Dãnciulescu

 

2. Ce portar, fost component al Universitãții Craiova, a apãrat poarta Stelei în finala Cupei Campionilor din 1989?

 

Rãspuns corect: Silviu Lung

 

Cu toate acestea, Asociația Independentã a Suporterilor Steliști va premia acest efort singular cu un fular al echipei Steaua București. Drept urmare, domnul Bogdan Zaharia este rugat sã ne contacteze, trimițându-ne un e-mail la adresa c***@***.

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

dax4710.11.2007 14:16

Pai nu mai interesa pe careva acest meci. Lumea e prea dezamagita. Probabil stadionul va fi si mai gol la ora meciului.

vladfcs200710.11.2007 20:05

wow!!!chiar nici un castigator mey...ce pacat...nu ati ghicit la intrebarile alea usoare??...FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fular-campionii

 

da' oricum nu e prea important meciul...mai ales ca au jucat foarte prost...dar bine ca au inscris un gol....ca sa castige...

l-am vazut pe TV...nu m-am dus pe stadion...

SUNT HAPPY!!!

FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fular-campionii

sunchaser11.11.2007 09:45

Trist foarte trist... dar oricum ceva de genul asta era de asteptat. Chiar sunt curios luni cat lume o sa vina la stadion.