09.11.2007 18:16
Ne-am cam dus de tot pe anul` asta pe plan european cu asemenea prestatii . De la plecarile lui Cyril si Elton , Steaua e scazut drastic atat in entuziasm cat si in rezultate . Pacat de de Lacatus ca nu are jucatorii cei mai potriviti pentru o echipa care se crede a fii ofensiva , mai bine ar trimite cativa scouteri prin brazilia si africa sa ia niste jucatori pe viteza si tehnica ca altfel nu mai avem sanse nici la campionat macar . Inainte aveam echipa dar nu aveam portan , acum cand avem portar s-a dus draq echipa
. Respect pentru toti stelistii adevarati !!
