FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pa Liga , Pa UEFA :|

AlecZ8509.11.2007 18:16

Ne-am cam dus de tot pe anul` asta pe plan european cu asemenea prestatii . De la plecarile lui Cyril si Elton , Steaua e scazut drastic atat in entuziasm cat si in rezultate . Pacat de de Lacatus ca nu are jucatorii cei mai potriviti pentru o echipa care se crede a fii ofensiva , mai bine ar trimite cativa scouteri prin brazilia si africa sa ia niste jucatori pe viteza si tehnica ca altfel nu mai avem sanse nici la campionat macar . Inainte aveam echipa dar nu aveam portan , acum cand avem portar s-a dus draq echipa :| . Respect pentru toti stelistii adevarati !!

Dragoshel09.11.2007 18:19

exista deja topic pe aceasta tema..