09.04.2005 18:42
de ce nu imbogatiti colectia de iconite emotive?
de ce nu imbogatiti colectia de iconite emotive?
Dar de ce nu ti-o imbogatesti tu singurica? Gasesti pe net la greu. ![]()
si crezi ca se pot pune reddog doar pentru tine asa ?
Care e problema ta? Asa de drag iti sunt ca numai pe mine ma vezi pe forum??? Nu eu vroiam iconite... Adriana vroia. I-am dat o sugestie sa caute pe net. Doamne, Dracula, dar esti culmea cateodata!!! :roll: