FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

intrebare

adriana1509.04.2005 18:42

de ce nu imbogatiti colectia de iconite emotive?

reddog21.04.2005 19:49

Dar de ce nu ti-o imbogatesti tu singurica? Gasesti pe net la greu. :P

dbd22.04.2005 12:14

si crezi ca se pot pune reddog doar pentru tine asa ?

reddog24.04.2005 23:01

Care e problema ta? Asa de drag iti sunt ca numai pe mine ma vezi pe forum??? Nu eu vroiam iconite... Adriana vroia. I-am dat o sugestie sa caute pe net. Doamne, Dracula, dar esti culmea cateodata!!! :roll: