FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Duminica

horse3708.04.2005 20:17

Vom castiga, caci santem mai buni.

Vom castiga, pentru ca noi jucam fotbal.

Vom castiga, pentru ca noi intradevar ne vom pregatii pt Champions League.

Vom castiga pentru ca noi santem Steaua Bucuresti.

Europa Steaua - Campionii din Ghencea!

 

Pe ei pe mama lor de catei!

Grinch09.04.2005 07:28

Sa speram ca asa o sa fie !!!

dbd09.04.2005 08:38

o sa fie asa sigur...fiti putin optimisti ce naiba !