08.04.2005 20:17
Vom castiga, caci santem mai buni.
Vom castiga, pentru ca noi jucam fotbal.
Vom castiga, pentru ca noi intradevar ne vom pregatii pt Champions League.
Vom castiga pentru ca noi santem Steaua Bucuresti.
Europa Steaua - Campionii din Ghencea!
Pe ei pe mama lor de catei!
