08.04.2005 14:18
FORZA Steaua sa batem javrele alea sin groapa!!! :lol:
FORZA Steaua sa batem javrele alea sin groapa!!! :lol:
vai ce topic interesant...nu-ti puteai exprima aceste sentimente si nu-ti puteai spune aceste vorbe pe topicurile deja deschise despre meci ?
sau esti noua ? si n-ai stiut ?
atunci nu-i nimik ! :o
asa-i sunt noua scuza-ma acuma stiu FORZA Steauavai ce topic interesant...nu-ti puteai exprima aceste sentimente si nu-ti puteai spune aceste vorbe pe topicurile deja deschise despre meci ?sau esti noua ? si n-ai stiut ?
atunci nu-i nimik ! :o