FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FORZA STEAUA

stelista_cristea08.04.2005 14:18

FORZA Steaua sa batem javrele alea sin groapa!!! :lol:

dbd08.04.2005 15:27

vai ce topic interesant...nu-ti puteai exprima aceste sentimente si nu-ti puteai spune aceste vorbe pe topicurile deja deschise despre meci ?

sau esti noua ? si n-ai stiut ?

atunci nu-i nimik ! :o

stelista_cristea08.04.2005 18:17
vai ce topic interesant...nu-ti puteai exprima aceste sentimente si nu-ti puteai spune aceste vorbe pe topicurile deja deschise despre meci ?

sau esti noua ? si n-ai stiut ?

atunci nu-i nimik ! :o

asa-i sunt noua scuza-ma acuma stiu FORZA Steaua :(