06.11.2007 14:36
Am gasit un site pe care cred ca orice stelist ar trebui sa-l aiba ca pagina de start ca inlocuitor al motorului google. http://hopa.Romania.googlepages.com/Steaua .Accesati-l si punetivi-l ca pagina de start.
Am gasit un site pe care cred ca orice stelist ar trebui sa-l aiba ca pagina de start ca inlocuitor al motorului google. http://hopa.Romania.googlepages.com/Steaua .Accesati-l si punetivi-l ca pagina de start.
cum se pune ?
Din bara de sus: Tools - Internet Options - si o sa ti apara o fereastar mica si la Adress scri : http://hopa.Romania.googlepages.com/Steaua .Am pus si cateva poze mai jos cu explicatiicum se pune ?



Move to Reclame please.