FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

REGULAMENT

horse3707.04.2005 20:11

am spus si mai spun! pastrati limba romana nestalcita! aici nu dati sms-uri! scrieti cuvintele asa cum sant ele la dex! cine nu are timp de scris sa ne lase cu dak, k... s.a.m.d. !

dbd08.04.2005 12:41

dar nu inteleg care-i faza...e cineva care nu intelege prescurtarile alea ? sau de ce ne spui sa nu mai scriem asa ? :) :o

doar intreb nu ma iau de tine sau ceva de genul asta ! :?

sorin_77708.04.2005 19:22

orice inceput de acest gen transforma acest forum intr-unul codificat si greu de inteles pentru unele persoane. Horse are dreptate!

Motanu D08.04.2005 19:29

Corect. Este absolut normal ca pe acest forum sa se vorbeasca romaneste cat mai corect (sper ca nu o sa se supere nimeni daca mai scap cate vreun pentru in loc de pentru...). E mult mai usor sa scrii prescurtat / codificat, dar acesta este un forum adresat TUTUROR suporterilor stelisti, inclusiv celor care, sin diverese motive, nu inteleg anumite prescurtari...

Motanu D08.04.2005 19:31

Oricum, felicitari pentru ideea de a deschide un astfel de topic. Era si timpul...