FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Super Server!

Radeni_Stelistul04.11.2007 08:38

S-a redeschis un sv cu respawn! powered.sytes.net

Intrati,nu sunt codari ca is banati:D,nu este lag,iar adminii sunt de treaba!

 

Va multumesc,si va astept acolo sa ne dam in spectacol cu armele!:-D