04.11.2007 08:38
S-a redeschis un sv cu respawn! powered.sytes.net
Intrati,nu sunt codari ca is banati:D,nu este lag,iar adminii sunt de treaba!
Va multumesc,si va astept acolo sa ne dam in spectacol cu armele!:-D
S-a redeschis un sv cu respawn! powered.sytes.net
Intrati,nu sunt codari ca is banati:D,nu este lag,iar adminii sunt de treaba!
Va multumesc,si va astept acolo sa ne dam in spectacol cu armele!:-D