FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Politehnica Timișoara - Steaua București

«12»
raygazzu04.11.2007 15:55

Forzza Steaua !!! Atat vreau sa spun !!!

kozmyn_ksa04.11.2007 16:43

un mesaj din Bucuresti / Poli **** so belesti/sa se auda-n toata tara/**** politimisoara :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

cristian01404.11.2007 16:43

Stick with your fuckin' Poli Aek !

dax4704.11.2007 17:15

Daca mai vrem sa mentinem o minima sansa ca sa mai luam campionatul asta trebuie sa invingem in seara asta. Valorim suntem peste ei la orice ora. Mi-e frica doar de accidentari (faulturi dure si lovituri nesportive, ca in meciul cu africanii de la Cluj) si arbitri cu norma.

 

Nu o sa mai facem 8-1, dar ii batem. Numai sa jucam ca in meciul precedent, cu devotament.

 

Forza Steaua ! Forza Lacatus !

Raul198804.11.2007 18:38

poate sa imi zica cineva daca se poate vedea meciul pe net

onlySteaua04.11.2007 18:47

Nu inteleg de ce mama dracului sunt asa timorati. Parca ar juca cu Juve nu cu bragadiru.

cred in steaua mea04.11.2007 18:48

deci daca va zic ca pe Lacatus l'o adus de fantezie...

na, poftim echipa... isi ia bataie DIN NOU !

cat isi aseaza ciobanu oile pe teren, nu avem sanse

si totusi

:steagcruce:fular-campionii :steag_steaua_ro:

dax4704.11.2007 18:48

1-0 pentru frustrati . Gol anulat pentru Steaua ! Arbitrul e cu tema.

dee04.11.2007 18:49

@Raul

din cate stiu Kanal D n-are streaming, deci, nu se poate . App, vezi ca e 1-0 la Poli

korynna04.11.2007 18:49

Cumva Surdu i-a asezat mingea la gol celui de la Poli,comentatorul e cam tampitel,iar augustus anti-stealist?

onlySteaua04.11.2007 18:51

Cred ca cineva trebuie sa ia urgent un ban.

predatorpulse704.11.2007 18:52

Ce sa mai spunem,ca pana acum avem 3 maini moarte in teren(Croitoru care a gresit la gol,surdu care ca de obicei e in plus si Iacob care nu mai castiga mingi de mult).

Sa speram ca nu o luam cum facem noi de obicei in deplasare.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

zamainmenu04.11.2007 19:00

Umbra Stelei la Timisoara.

A spera inca la castigarea campionatului mi se pare utopie.

Si hilar e sa mai afirmam pe undeva "intotdeauna superiori".

Suntem de *****.

Mi-e rusine si scarba de neputinta lor. Fotbalisti plini de bani si de ifose, fara minte si zero fotbal. Si nici n-au pic de respect pentru noi, suporterii. Eu i-as trimite la strung pe salariul minim.

dax4704.11.2007 19:04

Lacatus chiar ca nu are cu cine lucra. Atacul e periculos ca o baba karatista.

 

iar alexa ala ne cotonogeste toata echipa.

 

Prost Banel asta, stia ca nu poate marca, ne-a aratat-o de atatea ori. Orice jucator ar fi cazut si s-ar fi dat penalty. Dar el nu.. god damn it..

dr.adrian904.11.2007 19:05

sunteti voi mai buni.atat pot baieti nu ii mai tot injurati

cred in steaua mea04.11.2007 19:10

da, sa nu ii injuram.. sa ii tinem in flori si in laude

"vaii bravo croitorule esti tare frate, continua tot asa"

asa vrei ?

ziceam si eu..... daca eram o echipa nivel Otelul, Craiova... nu ii injuram

dar totusi, E Steaua !!!!!

damnsmartblonde04.11.2007 19:11

Iacob 0, surdu 0, Banel, ca de obicei, Croitoru la fel...vai de capul nostru...nimic nu joaca....daca terminam egal, e bine!..poate doar sa-i bata Laca la pauza, sa joace de frica..:-(

«12»