FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VREM GAZON IN GHENCEA!!!

kronprinz8507.04.2005 13:54

NU VA TI SATURAT SA VEDETI MECIURILE NATIONALEI P GIULESTI???SAU SI VOI ATI PATIT ca MINE SI ATI ASTEPTAT LA COADA LA BILETE SI NU ATI PRINS NIMIC(NU AM APUCAT IN Ghencea SA IAU BILETE SI ATUNCI MI AM CALCAT P SUFLET SI AM MERS IN GIULESTI)...IDEEA E ca AR TREBUI SA N FACEM STADIONUL DOMNILOR CA DE CAND NATIONALA JOACA IN GIULESTI SAU IN ALTA PARTE NU NE AM MAI CALIFICAT LA NICI UN TURNEU FINAL...