02.11.2007 01:22
Prin amabilitatea unui roman stabilit in Toronto s-a stabilit sa vedem meciul Steaua - Dinamo (24 sau 25 sau 26 noiembrie) la el acasa.
Din pacate locul este rastrans si putem intra doar 5 membrii acolo.
Pana acuma au confirmat:
- SteauaToronto
- NSD
- Mapleleaf
- freakka
Mai este 1 loc liber daca sunteti interesati va rog sa scrieti aici.
