FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un Pas Mic - Meciul Steaua - Dinamo

SteauaToronto02.11.2007 01:22

Prin amabilitatea unui roman stabilit in Toronto s-a stabilit sa vedem meciul Steaua - Dinamo (24 sau 25 sau 26 noiembrie) la el acasa.

 

Din pacate locul este rastrans si putem intra doar 5 membrii acolo.

 

Pana acuma au confirmat:

 

- SteauaToronto

- NSD

- Mapleleaf

- freakka

 

Mai este 1 loc liber daca sunteti interesati va rog sa scrieti aici.

freakka03.11.2007 16:30

daca nu tzia spus Sorin si eu sunt interesat