FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs "Pronostic"

slave4u06.04.2005 15:48

Ati putea face un concurs cu pronosticuri, cam cum era pe http://www.Steaua.ro/game/default.asp . Ori sa se parieze pe scor, ori pe pronostic. Ce spuneti :?: E o idee buna :idea: :D