06.04.2005 15:48
Ati putea face un concurs cu pronosticuri, cam cum era pe http://www.Steaua.ro/game/default.asp . Ori sa se parieze pe scor, ori pe pronostic. Ce spuneti :?: E o idee buna :idea: ![]()
Ati putea face un concurs cu pronosticuri, cam cum era pe http://www.Steaua.ro/game/default.asp . Ori sa se parieze pe scor, ori pe pronostic. Ce spuneti :?: E o idee buna :idea: ![]()