Gigi Becali a declarat, la finalul partidei castigate de Steaua cu Otelul, ca va achizitiona doi fotbalisti de valoare.
"Vor veni in iarna doi fotbalisti foarte valorosi, un mijlocas si un atacant. Voi da multe milioane pe ei, numai sa fie foarte buni. Thereau e bun, dar nu de supervaloare, asa cum vreau eu sa cumpar", a mentionat Becali.
