Sã mai dezmorțim puțin atmosfera, se pare cã toatã lumea e cam adormitã. Nu vã surâde deloc ideea unui bar propriu, unde sã putem vedea meciurile ?
Sã mai dezmorțim puțin atmosfera, se pare cã toatã lumea e cam adormitã. Nu vã surâde deloc ideea unui bar propriu, unde sã putem vedea meciurile ?
pai hai fratilor ca tre' sa se intample cat de curand. Spuneti-le tuturor stelishtilor sa se inregistreze pe forum sa adunam mai multzi membri. Apropo NSD "fanul ala infocat" de la Faptu Divers, cand a zis ca baga anuntzul ca eu am luat ziarul dar nu am vazut nimik... Adica l-am vazut pe Bute pe prima pagina
... Oricum un bar tre sa gasim unde sa vedem meciurile impreuna ![]()
apropo batem maine pe Otelul cu 2 goluri diferentza ![]()
Deci astept acuma sa trimita Sorin acel articol. Dupa aceea ne adunam chiar 10 sa fim si gata.
cine se uita maine la meciul cu Timishoara ? pronostic ceva?
eu zic ca batem cu 3-2
a vazut cineva meciul ...
?
L-am vazut si eu si am murit de nervi. ACest "jucator" Iacob nu are pic de talent sper ca Marius Lacatus sa intre tare in ei.