FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discuții Libere

NSD29.10.2007 22:57

Sã mai dezmorțim puțin atmosfera, se pare cã toatã lumea e cam adormitã. Nu vã surâde deloc ideea unui bar propriu, unde sã putem vedea meciurile ?

freakka31.10.2007 03:10

pai hai fratilor ca tre' sa se intample cat de curand. Spuneti-le tuturor stelishtilor sa se inregistreze pe forum sa adunam mai multzi membri. Apropo NSD "fanul ala infocat" de la Faptu Divers, cand a zis ca baga anuntzul ca eu am luat ziarul dar nu am vazut nimik... Adica l-am vazut pe Bute pe prima pagina :D ... Oricum un bar tre sa gasim unde sa vedem meciurile impreuna :)

 

apropo batem maine pe Otelul cu 2 goluri diferentza :)

SteauaToronto01.11.2007 01:28

Deci astept acuma sa trimita Sorin acel articol. Dupa aceea ne adunam chiar 10 sa fim si gata.

freakka04.11.2007 03:58

cine se uita maine la meciul cu Timishoara ? pronostic ceva?

 

eu zic ca batem cu 3-2

freakka05.11.2007 00:14

a vazut cineva meciul ... :( ?

SteauaToronto05.11.2007 00:21

L-am vazut si eu si am murit de nervi. ACest "jucator" Iacob nu are pic de talent sper ca Marius Lacatus sa intre tare in ei.