Va redau mai jos mesajul primit de la ziarul Faptu' Divers (ziar romanesc din Toronto).
Buna dimineata si sa fie de bun augur initiativa voastra!
Ati dat aici, la "FAPTU' DIVERS", peste o stelista nascuta si crescuta langa
stadionul Steaua din Bucuresti, deci o veche si loyala suportera a clubului,
din generatia lui Balint, Lacatus, Iovan, Belodedici, Bumbescu, Hagi... et
comp.
Trimiteti tot ce vreti sa anuntam in ziar si pe pagina noastra de web: www.faptudivers.com (unde se poate vedea ca ne place fotbalul pentru ca organizam de 10 ani un Campionat al romanilor din Ontario) si contati si pe suportul nostru ca sponsori.
Mult succes si asteptam noutati,
Violeta Iatan
Pe forumul fcsteaua.ro s-a creat un grup privat pentru stelistii din Canada care vor sa se implice in aceasta actiune ce vrea sa fie primul fan club romanesc de peste ocean.
Pentru acces la acest grup va rog sa imi trimiteti un mesaj privat.
SteauaToronto
