21.10.2007 22:06
Pe forumul fcsteaua.ro s-a creat un grup privat pentru stelistii din Canada care vor sa se implice in aceasta actiune ce vrea sa fie primul fan club romanesc de peste ocean.
Pentru acces la acest grup va rog sa imi trimiteti un mesaj privat.
