FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Primul pas spre fan clubul din Toronto

fcsteaua.ro21.10.2007 22:06

Pe forumul fcsteaua.ro s-a creat un grup privat pentru stelistii din Canada care vor sa se implice in aceasta actiune ce vrea sa fie primul fan club romanesc de peste ocean.

 

Pentru acces la acest grup va rog sa imi trimiteti un mesaj privat.

 

 

joker_daniel22.10.2007 06:19

Bravo!...noi suntem tot timpul primii in orice...la cati suporteri avem...putem avea multe fan cluburi in toata lumea...is curios daca in Spania e vren fan club...Forza Steaua MEREU SUPERIORI! fularsteaua2