Stelistilor care sunteti stabiliti intre orasele Niagara Falls - Toronto - Kitchener si sunt dispusi sa se inscrie intr-o actiune ce vrea sa fie primul fan club oficial de peste ocean.
Va propun daca sunteti dispusi, sa ne organizam si daca ne strangem destui membrii sa ne inscriem in acte cu titul: " Stelistii din Canada" (SDC).
Am avea mai multe oportunitati de manifestare a iubirii catre echipa noastra (inchirierea unui local unde sa vedem meciurile, bere, sa cantam pentru echipe, etc).
Sunt confident ca vom avea parte de tot sprijinul AISS in aceasta incercare de a alina dorul de tara, de echipa ros-albastra.
Prezentarea membrilor va rog sa o faceti aici.
