04.04.2005 11:43
Ba nu mai atacati atat jucatorii dar mai ales antrenorul ! Dak nu era el mai bateam noi pe Valencia ? Mai mergeam noi de 3 ori in Spania ? Nu cred !! Asa ca nu mai suferiti atat ca Zenga a gresit sau ca Dica sau Oprita....ASTEPTATI CAMPIONATUL CA O SA-L CASTIGAM !
Zenga per sempre !
