FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Zenga pana la moarte !

Grinch04.04.2005 11:43

Ba nu mai atacati atat jucatorii dar mai ales antrenorul ! Dak nu era el mai bateam noi pe Valencia ? Mai mergeam noi de 3 ori in Spania ? Nu cred !! Asa ca nu mai suferiti atat ca Zenga a gresit sau ca Dica sau Oprita....ASTEPTATI CAMPIONATUL CA O SA-L CASTIGAM !

 

Zenga per sempre !

dbd04.04.2005 15:15

dar eu zic ca si Zenga are vina...de ce l-a bagat pe Tudor sau pe Dica ???

Grinch05.04.2005 10:48

Dica a fost titular mereu si poate ca a vrut sa-l testeze si pe Tudor...asta e a prins o zi mai proasta...nu putem sa avem mereu numai victorii !