21.10.2007 19:44
Daca in primul meci, disputat ieri, pe patinoarul "Mihai Flamaropol" echipa din Brasov nu a avut nicio sansa in fata vicecampioanei Romaniei, Steaua, care a castigat cu 13-1, astazi brasovenii s-au batut de la egal la egal cu adversarii.
Totusi echipa ros-albastra s-a impus cu scorul de 6-3 (0-0, 3-3, 3-0) si a bifat o noua victorie in palmares.
Steaua - SCM Fenestela 68 Brasov
sâmbata 20 oct. Patinoarul Flamaropol 13-1
duminica 21 oct. Patinoarul Flamaropol 6-3
ProSport
