FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua a castigat si al doilea meci cu CSM Brasov

fcsteaua.ro21.10.2007 19:44

Daca in primul meci, disputat ieri, pe patinoarul "Mihai Flamaropol" echipa din Brasov nu a avut nicio sansa in fata vicecampioanei Romaniei, Steaua, care a castigat cu 13-1, astazi brasovenii s-au batut de la egal la egal cu adversarii.

 

Totusi echipa ros-albastra s-a impus cu scorul de 6-3 (0-0, 3-3, 3-0) si a bifat o noua victorie in palmares.

 

Steaua - SCM Fenestela 68 Brasov

 

sâmbata 20 oct. Patinoarul Flamaropol 13-1

duminica 21 oct. Patinoarul Flamaropol 6-3

 

ProSport

 

 

st_194721.10.2007 21:33

felicitari baietilor de la hochei care practica un sport care ar trebuie platit mai bine

ro_steaua22.10.2007 07:24

felicitari echipei

 

 

:steag_steaua_ro:

 

 

multa bafta

androsteaua22.10.2007 12:01

felicitari echipei si mult noroc mai departe!!!!