FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Afara cu Dica

BlackWoolfy04.04.2005 08:51

A devenit penibil si mai curios este faptul ca Zenga il forteaza dar la meciul cu Dinamo daca va juca va avea viata grea in Ghencea pentru ca nu il mai vrea nimeni

AFARA CU Dica

gianini04.04.2005 11:31

Dica joaca slab de cateva meciuri bune si trebuie sa mai stea si pe banca.

oricum, nu sunt de acord ca el sa plece din Ghencea.

dbd04.04.2005 15:08

mi-am schimbat parerea despre Dica...n-are ce cauta la Steaua....

Motanu D04.04.2005 15:11

Sa nu fim radicali. Dica ar trebui sa ramana in Ghencea. Sa stea in tribuna si sa incurajeze echipa. Ca mai mult nu poate (Gigi, se aude, asta nu merita nic 10.000 $ pe am!!!)

kyd06.04.2005 07:17

Din cate am citit prin ziar ieri Dica nu va fi titular si nici pe banca.

Da_rude06.04.2005 11:02

ar fi cazul e penibil....o pasa buna a dat tot meciul cu Apulum :( ca sa nu mai vb de celelalte meciuri!

dbd06.04.2005 13:14

da si cum adica ...l-au dat afara saucum de nu va mai fi nici titular si nici pe banca ?

Celtic07.04.2005 10:45

Dica nu e o panarama ca Semeghin asa ca nu vad de ce sunteti asa porniti impotriva lui. Pur si simplu e iesit din forma, iar Zenga nu are alte variante mai bune pe banca.

Lipsa unui mijlocas de atac si a unui varf s-a vazut la Alba-Iulia cand Walter l-a trimis pe Goian in atac. 8O

Cand un jucator nu merge, nu cred ca trebuie sa-i dam in cap pentru ca putem sa-l ingropam de tot.

Probabil ca duminica va sta tot pe banca asa cum a stat la Bistrita.

kronprinz8507.04.2005 13:19

AM CITIT LA CINEVA CUM ca DK INTRA Dica IN MECIUL CU Dinamo AT. O SA FIE FLUIERAT...GRESIT....NU TRE' SA REACTIONAM ASA ..NU LA UN MECI CU Dinamo,ASTA PT ca VA DEVENI SI MAI TIMORAT SI ATUNCI CHIAR ca NO MAI BAGA IN ATE......PAREREA MEA!!!

 

EUTANASIATI CAINII DUMINICA!!!

kronprinz8507.04.2005 13:37

nu cred ca are importanta cu cine joaca atata timp cat invingem...

 

 

JOS CODITA ca VENITI IN Ghencea!!!

dbd07.04.2005 14:16

eu nu imi schimb parerea despre Dica: n-are ce cauta la Steaua...i-am dat o sansa dar joaca tot prost...

reddog21.04.2005 18:19

Ce bine era daca nu juca Dica cu noi....... :evil:

Motanu D21.04.2005 18:43

Dar a jucat. Si asa "prost" cum e v-a luat 3 puncte.

P.S.

Wellcome back reddog.

reddog21.04.2005 19:03

Bine v-am gasit, Motane. Tocmai ca Dica a fost cel care ne-a dat golul, asta ma doare cel mai mult. Mai bine era unul de-al nostru cu un autogol...

Oricum, meci de toata jena, lipsit de ceea cu ce ne obisnuiau echipele noastre la derby-uri. Totusi, inca conducem la meciurile directe, la rezultate. :P

dbd22.04.2005 12:24

bine ai revenit...dar de ce nu preferai de la Dica ...??? poate de la Oprita ? sau de la Cristea...iti spun eu ...se intelege doar un singur lucru daca Dica v-a dat gol...ca sunteti la fel ca stiinta ( ca si lor le-a dat gol ) ...BBBBBB !

Motanu D22.04.2005 14:30

Eu imi doream sa va dea Tudor... din actiune !!!

jimi23.04.2005 18:26

in afara de acele goluri,nu a facut mai nimic in teren Dica,asta e,bine ca le-a dat si pe alea.....

Virgil23.04.2005 19:47

Dupa meciul de astazi cu FC Arges,când Dica a marcat doua goluri si a adus din nou victoria Stelei,cei care l-au hulit,ar trebui sa scrie cel putin câteva cuvinte de lauda la adresa sa.

Fara Dica am fi fost mai saraci.

Bravo Dica!Pâna la urma valoarea a iesit ca untdelemnul la suprafata.Tine-o tot asa!

Motanu D23.04.2005 20:09

Dupa prestatiile lui Dica din ultimul timp, este clar ca acest topic nu-si mai are rostul. Sper ca domnu' Admin sa inchida acest topic, pentru ca in acest moment putem sa scandam orice, mai putin "Afara cu Dica" :!: