FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelistii din lume. Fan Club in Toronto ?

fcsteaua.ro19.10.2007 21:20

Adresez acest mesaj catre romanii care sunt stabiliti intre orasele Niagara Falls - Toronto - Kitchener si sunt dispusi sa se inscrie intr-o actiune ce vrea sa fie primul fan club oficial de peste ocean.

 

Va propun daca sunteti dispusi, sa ne organizam si daca ne strangem destui membrii sa ne inscriem in acte cu titul: " Stelistii din Canada" (SDC).

 

Am avea mai multe oportunitati de manifestare a iubirii catre echipa noastra (inchirierea unui local unde sa vedem meciurile, etc).

 

Sunt confident ca vom avea parte de tot sprijinul AISS in aceasta incercare de a alina dorul de tara, de echipa ros-albastra.

 

Cine este interesat sa ma anunte pe privat sau la emailul: s***@***

 

SteauaToronto

CaTaLiNsm StElIsTu19.10.2007 22:43

Superba initiativa!Felicitari!Sper sa aiba sorti de izbanda...Mult succes!

hypno20.10.2007 00:14

Superb. Din pacate eu is la vreo 5 ore de voi, si de cealalta parte a granitei ... sper sa reusiti

 

Forza Steaua !!!

Astristul20.10.2007 09:21

Frumoasa initiativa! :wink: Si fanii SS Lazio din Canada s-au reunit intr-un fan-club asemanator cu cel care vreti sa-l faceti voi!

forzateaua

androsteaua20.10.2007 09:33

e buna ideea-sa vedem ce va iesi.

xtrip1920.10.2007 09:37

La Montreal nu se aduna nimeni?

paraipan_2920.10.2007 11:20

Bravo! O idee ff buna!

st_194720.10.2007 18:16

multa bafta

roman66620.10.2007 18:23

hell yeaa !

SteauaVancouver20.10.2007 20:40

Pacat ca sunt in Vancouver ca as fi fost onorat sa raspund invitatiei tale .. Forza Steaua !

w3bmaster21.10.2007 00:08

Sunt convins ca se gasesc si membri ....

 

Seaua este cea mai iubita echipa ROMANEASCA Steaya e Romania

 

Am dovedit-o mereu o sa o aratam si la Sevillia again

 

Succes cu initiativa ta

puiu mordasan21.10.2007 03:47

:steag_steaua_ro: Succes initiativei tale! Steaua este simbol national si ai sa gasesti membrii pentru.Fanclubul Stelei chiar si in Toronto! FORZA Steaua!!!

ss lucki21.10.2007 15:45
La Montreal nu se aduna nimeni?

 

Ba da, se aduna....

mlacatus22.10.2007 11:13

sal @SteauaToronto,

 

excelenta ideea pentru care va doresc mult succes. Eu sunt din München, si doresc/urmaresc acelasi scop si sper ca in scurt timp sa pot sa anunt si eu acelasi lucru! Ar fi desigur un mic vis. Va doresc bafta si as dori sa tinem legatura deoarece un schimb de opinii pe aceasta tema nu strica nici unuia din noi.

 

60 de ani de glorie merita respectati!!

Dukadam8622.10.2007 19:48

:steag_steaua_ro: Si din London Ont.: "Forrzza Steaua"

SteauaToronto22.10.2007 19:50
:steag_steaua_ro: Si din London Ont.: "Forrzza Steaua"

 

Vrei sa faci parte din grupul fan clubului ca iti pot da acces daca vrei.