FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O rugaminte

andrehi19.10.2007 15:21

Sunt din Iasi si maine este ziua unui prieten ... va rog sa mi spunetzi daca stiti unde si la ce magazin as putea sa gasesc cartea supersteaua ?? steag3 multumesc

korynna19.10.2007 15:24

Buna.Si eu am incercat sa ma informez asupra locurilor in care poate fi gasita.Toate cartile s-au vandut in anul editarii,2001,iar Andrei Vochin s-ar putea sa se gandeasca la o reeditare.Daca ai noroc,o poti gasi in anticariate.Vezi ca si eu tot maine ma duc sa o caut... :biggrin: poate ne luam la bataie pe ea in vreun anticariat :)

andrehi19.10.2007 15:33

booo ce dezamagire daca stiam nu mai umblam ca nebunu prin tot orashu .... eh multumesc colegu si sper sa nu ne intalnim la anticariat :)) si sa o gasim amandoi ;) !

 

 

Forza Steaua :steag_steaua_ro:

sebaseba05.12.2007 16:47

Incearca la acest anticariat http://www.alegecartea.net/

Wally05.12.2007 21:53
eh multumesc colegu

Exprimarea corecta era: "multumesc, colega!" :biggrin: