FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

torturi diplomat!

horse3703.04.2005 19:51

mama ce gol a dat Claudiu Niculescu! ne intereseaza? nu cred. mama ce a jucat rapid! ei si! si poate ca le-au trantit ca de ei o au sange p'asta. da sa joace ai nostri fratilor si nu ne mai intereseaza nimic. sa faca torturi diplomat catei si milogii cate or vrea iar noi sa ne vedem de fotbal adica sa jucam si sa batem tot ce intalnim in cale. stiu ca e frustrant sa vezi ca tu muncesti si altul castiga asa... moca. dar cand vine vremea europei se vede valoarea, nu?

sa-i lasam dracului pe catei si zburatoare sa faca ce or vrea iar noi sa demonstram valoare!

Motanu D03.04.2005 20:33

Partea proasta e ca nu jucam mai nimic. In rest, poate doar lui reddog ii pasa de golurile lui Niculescu (cainele moare de drum lung...)

Cat despre "Torturile Diplomat" ... treaba e clara, mai putin ca locul diplomatior au fost luate de mafioti... O sa luam titlul indiferent de blaturi, de adversari care si-au dori mai putin victoria...

Totul e doar sa mai fie si jucatorii d'aceiasi parere

dbd04.04.2005 07:46

motane adica ce vrei tu sa spui ?!

Motanu D04.04.2005 20:11
motane adica ce vrei tu sa spui ?!

Geprge Copos: "Dinamo are mijloace... specifice!!!"

Acum ai inteles ?!