De unde ati luat chat-ul de pe aceasta pagina :?:
De unde ati luat chat-ul de pe aceasta pagina :?:
Chiar acum vreo 2 min am vrut sa sterg mesajul ca am gasit site-ul asta. Mersi de ajutor
P.S: Daca scriu un mesaj , dupa accea pot sa il sterg :?: daca nu a fost dat un raspuns la el, normal ![]()
Puteti sa ma ajutati si pe mine cum fac ca atunci cand apas "intra pe chat" sa intre pe ce canal ii dau eu cu nick-ul ales in form-ul respectiv :?:
am abonament la peluza 2....ce fac?ma duc si stau langa caini sau tzigani ![]()
8O 8O :evil:
nu stiu ...stai aclolo si nu misti ! cred...ca altceva...
Draculasblood, fara suparare, dar daca nu ai nimic de spus nu apasa butonul ala pe care scrie "reply".
dar nu scrie nicaieri reply ci postreply ... :lol: :wink:
Draculasblood, fara suparare, dar daca nu ai nimic de spus nu apasa butonul ala pe care scrie "reply".
George, te legi de campionul nostru? :lol: Scuze, din greseala, am apasat "reply"....
bine ai revenit...si vad ca ai revenit cu glumele alea de caine !
Si cu ce glume vroiai sa revin? De stelist? La bancuri seci nu ma pricep. :wink: