FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Chat site

slave4u03.04.2005 16:55

De unde ati luat chat-ul de pe aceasta pagina :?:

George Stan03.04.2005 17:15
slave4u03.04.2005 17:18

Chiar acum vreo 2 min am vrut sa sterg mesajul ca am gasit site-ul asta. Mersi de ajutor

 

P.S: Daca scriu un mesaj , dupa accea pot sa il sterg :?: daca nu a fost dat un raspuns la el, normal :D

slave4u04.04.2005 21:41

Puteti sa ma ajutati si pe mine cum fac ca atunci cand apas "intra pe chat" sa intre pe ce canal ii dau eu cu nick-ul ales in form-ul respectiv :?:

stely_make06.04.2005 22:49

am abonament la peluza 2....ce fac?ma duc si stau langa caini sau tzigani :)

8O 8O :evil:

dbd07.04.2005 13:37

nu stiu ...stai aclolo si nu misti ! cred...ca altceva...

George Stan07.04.2005 15:08

Draculasblood, fara suparare, dar daca nu ai nimic de spus nu apasa butonul ala pe care scrie "reply".

dbd08.04.2005 12:20

dar nu scrie nicaieri reply ci postreply ... :lol: :wink:

reddog21.04.2005 19:57
Draculasblood, fara suparare, dar daca nu ai nimic de spus nu apasa butonul ala pe care scrie "reply".

 

George, te legi de campionul nostru? :lol: Scuze, din greseala, am apasat "reply"....

dbd22.04.2005 12:11

bine ai revenit...si vad ca ai revenit cu glumele alea de caine !

reddog06.05.2005 22:24

Si cu ce glume vroiai sa revin? De stelist? La bancuri seci nu ma pricep. :wink: