FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete pentru deplasarile europene

fcsteaua.ro15.10.2007 17:57

F.C. Steaua pune in vanzare bilete pentru meciurile pe care echipa noastra le mai are de disputat in deplasarile de Champions League din faza grupelor.

 

Biletele se vor vinde la biroul de la tribuna oficiala a stadionului Steaua, zilnic, intre orele 11:00 si 18:00.

 

Biletele pentru meciul de la Sevilla se vor vinde pana Sambata 20.10.07 iar cele pentru meciul de la Londra, pana la epuizarea lor.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

Pentru meciul FC Sevilla - Steaua

stadionul Ramon Sanchez Pizjuan - Sevilla

pret: 50 EUR

 

Pentru meciul Arsenal FC - Steaua

stadionul Emirates Stadium - Londra

pret: 32 Lire sau 155 RON

 

 

Relatii suprimentare se pot obtine la telefonul (021) 4102082

 

SteauaFC.com

#2315.10.2007 20:58

Incepe vanzarea de maine?

IlCapoDelHunterS15.10.2007 23:50

scump domne scump..... :steag_steaua_ro:

ncatalin16.10.2007 06:01

La peluza...?...la tribuna...?...unde sunt locurile?

floppy200116.10.2007 08:48

la oficiala, langa rege respectiv regina =))

sadeyes16.10.2007 11:36
La peluza...?...la tribuna...?...unde sunt locurile?

Probabil in sectorul rezervat echipei oaspete, ca asa ar fi normal:)))

carminastan16.10.2007 11:52

tin sa remarc inca odata DEOSEBITUL program 11-18 al caselor de bilete (sau de unde se iau biletele, de la tribuna zero)

puyol16.10.2007 12:52

in februarie s-a stat la Peluza Sud, in partea dreapta... presupun ca si anul asta. Si un aspect foarte imprtant: acolo e poarta unde s-a executat penalty-urile din 1986 :)

Andreiasu16.10.2007 21:56
tin sa remarc inca odata DEOSEBITUL program 11-18 al caselor de bilete (sau de unde se iau biletele, de la tribuna zero)

 

Uimeste-ma si spune-mi si mie ce orar al caselor de bilete ar fi fost normal...

ZIP17.10.2007 08:57

organizare extraordinara sun de 2 zile la acel numar de telefon si nimic ... doar acel ton de fax enervant .. am zis sa incerc cu un email ..doua chiar ..nimic ...concluzia : pentru mai multe informatii ..nimic ..nimic ...Cand oare o sa ajungem si noi sa fim organizati nu stiu ..dar stiu ca ma cuprinde din ce in ce mai multa scarba....

carminastan17.10.2007 10:48

@Andreiasu

Ori program care sa inceapa la 9, ori program care sa se termine macar la 19:00. In asa fel incat sa nu inatrzii foarte mult de la servici (azi am ajuns la 12:30 tocmai din cauza unui program idiot). Sau macar samabata 2-3 ore. dar in conditiile in care lucrez fix in celalalt capat de Bucuresti (=> transport pana in Ghencea ~1.5h si asta cu noroc) si am program 9-18 la servici, cum as fi putut ajunge?

 

@ZIP,

eu am sunat ieri la numarul de la club (021 4114656) si dupa 11 mi-au raspuns si mi-au facut legatura cu biroul x.

laurentiu196918.10.2007 15:21

PENTRU MECIUL DE LA LONDRA! ATENTIE!

 

Bilet de avion WizzAir dus-intors (12-14.12): 674 RON (www.wizzair.com)

Transfer Aeroprt Luton-Londra Victoria Station dus-intors: 40,74 Euro (www.bpexpress.hu)

Cazare hotel ** pentru doua nopti langa Victoria Station: 64 euro

 

TOTAL: 285 EURO

 

Aveti nevoie doar de o conexiune internet, un card de credit/debit si dorinta de a petrece doua zile la Londra.

 

Am vazut "oferta" pentru Sevilla: 1000 EURO!!!! E revoltator! Suntem suporteri nu vaci de muls!!

 

Pentru cazare intrati pe www.inthotels.com

Transferul este 20 euro/pers. Scuze, mergem 2 si am scris pretul total. Oricum, distractia costa 285 EURO!

Hai Steaua!

axl2319.10.2007 03:31
la oficiala, langa rege respectiv regina =))

Regele n-are bani sa-si plateasca bilet, il tine Regina din scurt. Regina pe care, apropos, am avut norocul s-o vad in carne si oase acum trei ani. Tine cu Milwall.

 

 

@Laurentiu1969

Nu stiu daca in cei 674 ron intra si taxele de aeroport, care-s destul de maricele de altfel. Si daca ai platit deja banii astia, mai ales in lei, pregateste-te sufleteste si mai ales financiar sa platesi si taxele de aeroport.

laurentiu196919.10.2007 08:30
@Laurentiu1969

Nu stiu daca in cei 674 ron intra si taxele de aeroport, care-s destul de maricele de altfel. Si daca ai platit deja banii astia, mai ales in lei, pregateste-te sufleteste si mai ales financiar sa platesi si taxele de aeroport.

 

Pachetul descris mai sus l-am cumparat deja. Biletul de avion contine inclusiv taxe de aeroport , de bagaje,de administrare,etc. (sunt 8 taxe!).

AmuntBoy19.10.2007 08:50

Am fost si mi-am luat bilet ;)

si acum am vazut kitschul ala cu Iisus pe cruce in auriu mare de la intrare

fanatic oierul :))

carminastan19.10.2007 10:05

daaa. este DEOSEBIT. Am vrut sa-i fac poza cand am vazut, dar mi-a trecut repede. Ma gandeam ca imi sare BGS-ul la gat :)))