FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelisti la Nationala

SteauaToronto14.10.2007 18:53

Discutii despre evolutia jucatorilor stelisti la Nationala Romaniei

axl2319.10.2007 03:22

Despre Goian, numai de bine, vorba poetului.

In rest Dica a fost dezamagitor cu Luxemburg, Banel dezamagitor in general, Ov. Petre, ca sa ma exprim elegant, a acoperit spatii. Ogararu cred si sper ca si-a castigat locul de titular, il merita de mult.

stelistub10.11.2007 07:23

Goian prin cei mai buni fundasi din Romania poate cel mai bun

Dragoshel12.11.2007 12:11

Piturca a convocat la Nationala, pentru meciul cu Bulgaria si Albania, 5 stelisti.

Lista cu cei 5 convocati:

 

1. Dorin Goian

 

2. Nicolae Dica

 

3. Bãnel Nicolițã

 

4. Ovidiu Petre

 

5. Petre Marin

Cristocea_12.11.2007 12:57

Cred ca o sa vedem pe toti stelisti la lot.

 

---------Marica

-- Mutu-Dica-Nicolita

-----Chivu-O.Petre

Rat-Goian-Tamas-P.Marin

--------Lobont

Wally12.11.2007 16:30

Mutu se pare ca nu va juca in cele 2 meciuri ale nationalei, fiind accidentat.

**alex**14.11.2007 15:16

La cei 5 stelisti convocati se mai adauga si Nesu care il inlocuieste pe accidentatul Radu Stefan.

axl2314.11.2007 15:23

Daca-i asa am impresia ca e prima convocare pentru Bichon.

**alex**14.11.2007 15:55

Nu, el a fost convocat prima oara in amicalul cu Coasta de Fildes in care a gresit pe final la golul doi al ivorienilor.

weeezer21.11.2007 14:16

Se anunta un meci cu Albania in care ii vom vedea pe Dica si Goian titulari. Nicolita se pare ca a iesit din schema in detrimentul lui Fl. Petre. Scapi de dracul, dai de ta'su, cam asa. Daca nici acum, in ultimul meci, cand sa-i dea o sansa si lui Torje?? Mizam pe o prezenta a pustiului la Europenele de anul viitor, dar cand sa-l bagi, daca nici intr-un meci cu Albania nu??