Ba fratilor dupa prima repriza se pare ca suntem varza si Piti e in special de vina. Pai formula asta de start se vrea o asezare ultradefensiva OK, dar a fost cam haos in aparare. Adik vreau sa zic ca am renuntat deliberat la la creatie dar apararea trebuia sa fie sigura si sa aglomereze spatiile dar se pare ca e cam in degringolada. Sper sa schimbe cava in repriza a doua ca-ci asa nu dam gol cu siguranta.
