FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Sevilla FC - FC Steaua

fcsteaua.ro11.10.2007 14:10

Suporterii Stelei vor beneficia de un numar total de 850 de bilete pentru partida Sevilla FC - FC Steaua, din data de 23 octombrie, din etapa a treia a grupelor UEFA Champions League.

 

Acestea vor fi impartite in doua categorii. Prima este alcatuita din 500 de tichete care vor fi vandute la stadionul ,,Steaua" (data inceperii vanzarii va fi comunicata ulterior).

 

A doua categorie este cea reprezentata de restul de 350 de bilete, care vor fi vandute la unul dintre punctele de vanzare ale clubului Sevilla FC, intre duminica, 21 octombrie si marti, 23 octombrie, intre orele 10:00 si 21:00.

 

Pentru achizitionarea acestora, suporterii Stelei se vor prezenta la casele de bilete cu pasaportul sau cu o carte de identitate care sa ateste faptul ca sunt romani. Pretul biletelor este de 50 de euro/ bucata.

 

SteauaFC.com

antimanelist11.10.2007 15:07

cam putine bilete...cu real parc o fost vro 5000 suporteri sau mai multi... io zic ca dak puneau 3000 bilete toate se vindeau

GosSip12.10.2007 06:44
ce putine bilete :|
puyol12.10.2007 07:07

precios excesivamente caros :)))))))))

Jony_stelist12.10.2007 07:20

Stati linistiti ca nu or sa fie 850 de suporteri, or sa fie mai multi, ca doar sunt multi romani in Spania

ad1ultras12.10.2007 13:25

da ... ca la madrid ;)) :rolleyes: :steag_steaua_ro:

paul3412.10.2007 16:49

1000 eur excursia? .............frate asta vrea sa-si scata banii de la celelalte meciuri cu deplasarea asata ........daca mergi pe buzunarul tau nu te costa mai mult de 500 eur

 

Este interzisa citarea in intregime a postului anterior. Citeste regulamentul.

ad1ultras12.10.2007 20:53

:biggrin: 1000 eur ? nu conteaza ... si poate pierde Steaua hmmm :laugh: Forza Steaua :steag_steaua_ro:

 

Este interzisa citarea in intregime a postului anterior. Citeste regulamentul.

forever_STEAUA13.10.2007 12:53

FC Steaua Bucuresti a hotarat modalitatea de achizitionare a biletelor la partidele din Grupa H a UEFA Champions League. Acestea vor fi vandute sub forma de pachete care includ tichetele pentru cele doua partide, cu Sevilla FC si SK Slavia Praga, precum si ca bilete separate pentru cele doua meciuri.

 

In premiera, FC Steaua va introduce si comercializarea on-line a biletelor pentru meciurile de UEFA Champions League, acestea putand fi achizitionate prin reteaua www.bilet.ro si prin intermediul site-ului www.bilete.ro.

 

De asemenea, suporterii vor putea cumpara tichete si de la cele 30 de case de bilete ale Stadionului "Steaua".

 

Perioadele de achizitionare a pachetelor si biletelor sunt urmatoarele:

 

Luni 15.10.2007 – Miercuri 17.10.2007 – pachete exclusiv prin intermediul retelei www.bilet.ro si www.bilete.ro

 

Joi 18.10.2007 – Luni 29.10.2007 – pachete la casele de bilete,reteaua www.bilet.ro si www.bilete.ro

 

Marti 30.10.2007 – Marti 6.11.2007 – bilete pentru partida cu Sevilla FC la casele de bilete si reteaua www.bilet.ro si www.bilete.ro

 

Programul caselor de bilete in perioada 18 octombrie – 6 noiembrie va fi cuprins intre 12:00 si 18:00.

 

Distribuirea biletelor se va face prin casele de bilete din incinta Stadionului "Steaua", sub atenta supraveghere a reprezentantilor Politiei, Jandarmeriei si FC Steaua.

 

Pachete UEFA Champions League (FC Steaua – Sevilla FC, FC Steaua – SK Slavia Praga)

 

Peluze – 110 RON

Tribuna II – 200 RON

Tribuna I – 300 RON

Tribuna 0 – 500 RON

Fotolii – 700 RON

 

Bilete FC Steaua-Sevilla FC

 

Peluze – 75 RON

Tribuna II – 150 RON

Tribuna I – 200 RON

Tribuna 0 – 300 RON

Fotolii – 400 RON

 

Bilete FC Steaua-SK Slavia Praga

 

Peluze – 35 RON

Tribuna II – 50 RON

Tribuna I – 100 RON

Tribuna 0 – 200 RON

Fotolii – 300 RON

 

 

 

 

site ofocial

carminastan13.10.2007 13:02

muoaaaaaaaaaaaaa

nu pot sa cred. Steaua? Bilete online? Buna dimineata!!!!!!