Pentru meciul de Duminica, 7 Octombrie, pe care Steaua il va disputa la Mioveni, nu se vor vinde bilete in ziua meciului.
Suporterii Stelei sunt rugati, daca doresc sa participe la acest meci sa-si procure biletele de la Bucuresti prin reprezentanii celor doua peluze, altfel nu vor avea putea intra la meci.
Deoarece capacitatea stadionului echipei Dacia este foarte mica, gazdele au avertizat ca situatia de la Urziceni, cand numarul de suporterii Stelisti a putut depasi numarul de bilete alocate nu se va mai repeta.
