FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua a pierdut finala Cupei

fcsteaua.ro30.09.2007 12:58

Miercurea Ciuc a câstigat pentru a doua oara consecutiv Cupa României, învingând pe Steaua Bucuresti cu scorul de 6-1.

 

Disputat pe patinoarul "Vakar Lajos" din Miercurea Ciuc, meciul, o reeditare a finalei sezonului trecut, a fost câstigat clar de elevii lui Sandor Gal, acestia aflându-se tot timpul la conducerea ostilitatilor.

 

Jucatorii harghiteni au fost cei care au deschis scorul înca din minutul 2, dupa care si-au consolidat avantajul pe tabela de marcaj.

 

Steaua termina competitia pe locul secund, urmata de HC Csikszereda, care a învins pe Progym Gheorgheni cu 4-3.

 

ProSport

yo_marius_xxx30.09.2007 13:24

pacat ca nu se baga bani si la hochei!!!

cosmin_stelistu200530.09.2007 13:40

belea deplasare pacat ca nu si meciul

Hok3y30.09.2007 15:34

imi pare rau ca au pierdut cupa :sad2: ,dar lasa ca atunci cand va da drumu la patinoarul din Bucuresti ii vom bate fularsteaua2 !!

Stiu cum e ca si eu fac hockey tot la Steaua (juniori)..dar la buc o sa ii batem forzateaua

Oricum..cu Steaua pana la moarte steagro fularsteau2

Pedro01.10.2007 06:04

care ati facut poze la ciuc , vreau si eu.

dati un pm

MoRRano01.10.2007 06:17

Pacat ca nu se baga si aici pe sfertu sfertului bani ca in fotbal

cosmin_stelistu200501.10.2007 06:21

Pedro 10.000 mii si ti le dau =))

Hok3y01.10.2007 08:59

Cosmin stelistu!! Dami si mie poze de la ciuc plz fularultras ..daca ai un id de mess:)..,sa mi le trimiti si mie

ssinpadureacualune01.10.2007 09:16

Gata s pare ca s-a terminat si cu hocheiul la Steaua.Nu s mai baga bani,nu mai exista interes.Daca lucrurile o tin asa nu cred ca exista viitor pentru sectia de hochei.Pacat...

cosmin_stelistu200501.10.2007 12:58

lasati mi id-urile voastre si vi le dau ,pedro mai ales tu ;)

Hok3y01.10.2007 17:05

id meu: *******_**** steag3

 

 

Lasa-l pe privat.

IPR01.10.2007 19:26

deplasare de vis ce nu va fi uitata usor, am poze si filme dar tocmai in weekend o sa mai am acces la net, lasati pm daca e.