FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pierdere Abonament

RaDoooI29.09.2007 13:48

Poate sa imi zica si mie un abonat ce scrie pe spatele abonamentului ? Stiu ca parca scria un numar de telefon in caz ca pierzi abonamentul ... multumesc anticipat :D .

fane_casieru29.09.2007 13:53

@radooi - pierderea se anunta in max. 48 ore la telefon.021.411.46.56

RaDoooI29.09.2007 13:54

multumesc mult :) .