Se pare ca Steaua ne prezinta doua nume noi in acest retur, doi tineri atacanti, Simion si Litu, care sunt se pare 100% produsul Stelei. Se pare ca Zenga vede in ei un viitor bun al Stelei si tare mi-as dori ca asa sa fie. Ard de nerabdare sa ii vad in teren. Poate sunt jucatorii care peste un an - doi sa ingenucheze Dinamo chiar in groapa. Mult succes Simion! Mult succes Litu! Bafta Zenga!
PS: Stie cineva cate ceva despre ei? Inaltime? Varsta? etc...
Precum spune ziarul PROSPORT:
<<Zenga: "Steaua are destui atacanţi"
Antrenorul stelist, Walter Zenga, a spus astăzi că are destule variante pentru linia de atac, deşi Opriţa este accidentat, iar Cristian Ciocoiu a plecat în China. "Opriţa este accidentat, dar Steaua are cinci atacanţi: Opriţa, Diniţă, Cristea, Simion şi Liţu. În plus există posibilitatea de a juca în atac cu Dică sau Nicoliţă", a declarat Zenga>>
