FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emil Ninu - imprumutat la Gloria Buzau

forever_STEAUA27.09.2007 13:44

ninu_promo.jpg

 

Nume: Emil Ducu NINU

 

Data nasterii: 28.08.1986

Inaltime: 182 cm

Greutate: 72 kg

Postul: Fundaș central

Numar pe tricou: 2

 

 

Emil Ninu a venit la Steaua in vara anului 2007 de la FC National.

A debutat ca titular într-un meci oficial pentru Steaua în partida cu FCM Bacãu din 16-imile Cupei României.

axl2327.09.2007 13:46

Numarul 2. Hm, cam toti jucatorii noi care iau numarul asta dispar fie prin Buzau, fie la Steaua II.

stifler_cale27.09.2007 15:24

Cam slab parca pentru Steaua...

Wally27.09.2007 17:07

Nu mi s-a parut deloc cam slab pentru Steaua...

Cristocea_27.09.2007 17:16

A jucat bine pustiul. Am vazut ceva din Chivu in el.

steaua-steaua-steaua27.09.2007 20:20

Mie mi s-a parut destul de sigur!

Dani200527.09.2007 21:32
a jucat bine pustiul. Am vazut ceva Chivu in el.

 

Si eu ceva din Ghionea... le bubuie in aut precum Ghionea cand e presat!

anr9428.09.2007 06:18

Joaca bine! :wink:

cristi_mold28.09.2007 08:08

Pentru un tanar care debuteaza la Steaua, n-a jucat rau!

strezahuzum28.09.2007 18:01

Bunicel deocamdata. Sa vedem cum va evolua.

stifler_cale28.09.2007 19:52
Nu mi s-a parut deloc cam slab pentru Steaua...

 

Asta ii parerea ta... parerea mea o sti... trebuie sa confirme... daca nu, la revedere!

Wally29.09.2007 12:26

Bineinteles ca trebuie sa confirme, dar pentru un meci de debut s-a descurcat binisor, ce-i drept in compania unei echipe mediocre din Liga secunda.

IONUTZ-CIPRIAN30.09.2007 06:05

Mie mi-a placut de baiat, putin timorat, insa a fost primul meci, asa ca il inteleg!

razvan_stelist200707.02.2008 09:33

e un jucator bun,e talentat.daca antrenorul va stii sa il motiveze va ajunge un mare fundas,avand in vedere ca are doar 21 ani.este un jucator de viitor si de aceea a fost cumparat....