FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Caterinca!

Timi26.09.2007 23:30

http://eblogs.ro/timi/

Blog cu caterinca.Ce meserii s'ar potrivi pentru fotbalistii nostri?Intra si vezi!:)))

Azzido27.09.2007 10:08

am eu o parere, cica ai deschis topicul unde nu trebuia.

ce zici ?

iti place parerea mea ?

se muta la reclame