FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transformers - The Game

ro_steaua26.09.2007 20:59

a jucat cineva acest joc si daca da unde a ajuns?

 

Transformers - The Game un joc super dar greu

Cristocea_26.09.2007 21:26

HALO 3!!!!!!!!!!! Si incercati World in Conflict, SUPER JOC!!