FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali si-a schimbat opinia despre Zaharia (ProSport)!

fcsteaua.ro26.09.2007 20:16

Gigi Becali, patronul echipei Steaua, a declarat la finalul partidei cu FCM Bacãu (Liga a II-a), din optimile Cupei României Timișoreana, incheiata cu scorul de 0-4, ca a fost incantat de jocul echipei pentru ca a marcat "patru cinci goluri"

 

"Normal ca mi-a placut Zaharia, doar a dat trei goluri si e posibil sa ajunga un jucator mare. Mi-a placut echipa pentru ca am dat patru-cinci goluri, nici nu mai stiu..."

 

Referitor la fatpul ca suporterii celor doua formatii au strigat la unison numele lui Hagi, Becali a spus: "Imi pare bine ca a fost sustinut la Bacau, asa este frumos, Hagi a fost simbolul Romaniei".

 

Echipa Steaua a fost însoțitã la Bacãu de un grup de 200 de suporteri

axl2326.09.2007 20:19

Bai frate, cat ***** poate sa manance asta!!!

shack3r26.09.2007 20:27

A luat-o clar pe aratura. Stie cineva vreun lunetist ? :D

w3bmaster26.09.2007 20:35

Parca era in silenzio stampa

 

 

ah daca il tinea cativa ani macar 5-6 luni era perfect ....

strezahuzum26.09.2007 20:40

Maine Zaharia o sa coste 8-10 milioane de euro, in functie de ce va visa trimisul lui Dumnezeu pe pamant la noapte. Iar dupa primul meci in care nu o sa mai dea gol, va fi declarat iarasi "fara valoare de Steaua". Samd.

CaTaLiNsm StElIsTu26.09.2007 20:43

Auzi ba Jiji....si pe Zaharia asta tot tu l-ai"vazut"cu ochiul tau de antrenor splentid,nu?ai stiut din prima ca are "clasa"...stim ba Jiji...e meritul tau...tu ai insistat sa fie adus de la Bistritza,no?!;)...dupa ce ca ti-a bagat banii celor de la UEFA in buzunar cu calificare in grupele CL ai uitat de asta no?acu' ca iar te-a scos din kkt cu3goluri iar e bun,nu?...asteptam sa i-l trimiti la echipa a2-a acuma...oier needucat.

axl2326.09.2007 20:45

Pun pariu ca maine Gigi o sa declare ca intentionat l-a denigrat pe Zaharia, ca sa-l motiveze. De la inceput stia ca e un atacant bun. Mostra de psihologie aplicata.

yo_marius_xxx26.09.2007 21:03
Bai frate, cat ***** poate sa manance asta!!!

 

 

din cate vad MULT!!!!CHIAR FOARTE MULT!!!!

danimarcu26.09.2007 21:03
Mostra de psihologie aplicata.

 

Sau de paranoia avansata!...

cristian8626.09.2007 21:39

De ce comentam ineptiile oierului?

NO COMMENT !

excon27.09.2007 05:50

Las ca vin meciurile in Ghencea si atunci o sa vada Becali cum se striga......!@#$#$# diverse :) hi hi hi

JDERUL27.09.2007 06:09

Nimic deosebit.Cap are,minte....ce-i mai trebuie?

Miaus27.09.2007 06:40

Cititi cu atentie postul meu de dinaintea meciului cu Bacau sa vedeti de ce nu as fi vrut sa castigam asa la scor.

 

Pentru ca iata apare becalul iar la TV...

vasilestelistul27.09.2007 13:29

lasatzil mah pe ciobanel ca odata zice ca ii bun odata ca nu ,atata il duce mintea nu ai la ce sa te astepti de la el

 

 

FORZA Steaua!!!!!!!!!

FORZA Hagi!!!!!!!!!!!!

White_R27.09.2007 16:17

Pai el isi schimba opiniile in permanenta ca nu are ratiune .Cui ii pasa de opiniile lui ? Zaharia e modest si eficient indiferent de ce crede ciobanu

il_scorpio27.09.2007 17:19
Nimic deosebit.Cap are,minte....ce-i mai trebuie?

De acord cu tine! =))...de fapt daca stau sa ma gandesc e mai mult de plans decat de ras.

anr9427.09.2007 18:35
Las ca vin meciurile in Ghencea si atunci o sa vada Becali cum se striga......!@#$#$# diverse :) hi hi hi

 

Adevarat

fane_casieru27.09.2007 18:39

@anr94 - Alexandru si cu cine te duci tu pe stadion....tati ??????