FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclamatie

1uLy4Nn21.09.2007 08:54

> Mesaj al Forumului

 

Ne pare rau, dar a intervenit o eroare. Daca nu sunteti sigur cum sa utilizati o functie, sau nu stiti de ce ati primit acest mesaj de eroare, incercati sa cautati mai multe informatii in fisierele de ajutor.

Eroarea aparuta a fost:

 

Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea sa trimiteti un raspuns pe aceasta tema.

:|:|:|:| ..Va rog raspuns rapid

forever_STEAUA21.09.2007 09:31

In secțiunea Reclame nu se poate rãspunde în topicurile deschise.

1uLy4Nn31.10.2007 20:39

Ne pare rau, dar a intervenit o eroare. Daca nu sunteti sigur cum sa utilizati o functie, sau nu stiti de ce ati primit acest mesaj de eroare, incercati sa cautati mai multe informatii in fisierele de ajutor.

Eroarea aparuta a fost:

 

Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea de a deschide un nou topic in acest forum.

 

 

 

 

 

Ce se intampla fratilor de nu pot sa deschid niciun topic pe forum? :(

Azzido01.11.2007 00:47

Era a problema legata de permisiuni.

S-a rezolvat. :wink: