FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo , O Caricatura De Club

Gelu0121.09.2007 06:35

                            

            Inca o mare realizare a cateilor , mandria si istoria clubului

 

i272503993_89733_4.jpg

 

 

 Asteptam si altele .

weeezer21.09.2007 09:44

Da-i in ma-sa :)

_yang21.09.2007 09:57
Azzido21.09.2007 11:28

care video ?

Nick21.09.2007 11:41
care video ?

 

Nu inteleg scopul acestui Topic. Merita cateii atentie?

mariushca21.09.2007 14:25

nu merita forzateaua