Mai vreau sa o vad si pe asta. Sa pierdeti titlul la pepiniera voastra. :roll:
da a venit Borcea la mine la o bere si mi-a povestit tot!! :roll:
deci cand un meci e aranjat se vede clar!! sa nu-mi pov. ca meciul cu apulum nu a fost cumparat!! BLAT 100%!!! :evil:
dar ce naiba?? voi suntetii comapionii blaturilor!
