Chiar daca am iesit din U.E.F.A, suporterii adevarati trebuie sa fie alaturi de echipa si sa o sprijine sa indeplineasca singurul obiectiv ramas in continuare realizabil : CAMPIONATUL. Sa facem VACARM pe Ghencea in confruntarile cu dusmanii nostri Rapid si Dinamo(cu "d" mic).
Sempre Steaua!!!!!!!
