Aseara la TV Sport s-au intalnit ca sa-si dea cu parerea 2 mari "formatori de opinie" din tara asta romaneasca despre jocul nationalei....Si uite asa din vorba in vorba au ajuns ei la concluzia ca de fapt jocurile Stelei cu Besiktas,Bilbao,Valencia au fost niste .... simple "miutze" ... !!!!!
Ca de fapt sunt varza toti jucatorii nationalei...ca sunt o generatie de prafuri si alcolisti...Ca Ogararu mai slab decat Contra, ca pe Radoi l-a lovit mingea aiurea in cap si cate si mai cate....
Iata cum se incearca (din nou) aruncarea in derizoriu a performantelor din aceasta primavara a Stelei...O practica care incepe sa devina o obijnuintza in presa sportiva de pe la noi....
