18.09.2007 20:13
daca ati putea sa faceti rost de meciul asta, ati fi cei mai tari, nu l gasesc deloc si e singurul meci care imi lipseste de anul asta
( as vrea daca se poate sa urcati meciul asta, sper sa reusiti sa faceti rost
fularsteau2
daca ati putea sa faceti rost de meciul asta, ati fi cei mai tari, nu l gasesc deloc si e singurul meci care imi lipseste de anul asta
( as vrea daca se poate sa urcati meciul asta, sper sa reusiti sa faceti rost
fularsteau2
si eu l-am cerut dar se pare ca nu se poate face rost.si mie numai meciul ala imi lipseste din anul acesta!!!asta este