FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli Iasi 2007 (1-0)

Dongenove18.09.2007 20:13

daca ati putea sa faceti rost de meciul asta, ati fi cei mai tari, nu l gasesc deloc si e singurul meci care imi lipseste de anul asta :(( as vrea daca se poate sa urcati meciul asta, sper sa reusiti sa faceti rost :) fularsteau2

stifler_cale19.10.2007 11:44

si eu l-am cerut dar se pare ca nu se poate face rost.si mie numai meciul ala imi lipseste din anul acesta!!!asta este